"Ze is minimaal een jaar oud!"

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Het Gouden Kwartet & BaasjeHet Gouden Kwartet & Baasjegoedgekeurde fokker

honden foto van Het Gouden Kwartet & Baasje

"Ze is minimaal een jaar oud!" Riep de mevrouw met haar labrador stellig tegen mij. Daar gaan we weer, dacht ik natuurlijk meteen. Exact dezelfde discussies heb ik met diverse mensen gevoerd toen Evy nog pup was, maar toen ze rond de 6 maanden kwam verdwenen die. Echter ben ik nu weer iemand tegen gekomen die denkt het allemaal veel beter te weten.
"Zoals ik al zei, Evy is bijna 8 maanden oud." Ik doe nog een laatste poging, niet dat het enige zin heeft. Dat mens is zo kortzichtig als wat, met haar te dikke labrador. Het arme beest heeft de pootjes van een teckel en het gewicht van een Berner Sennen.
"Je bent opgelicht door de fokker, ze is minimaal een jaar oud!" Houdt de beste mevrouw, waar ik mij inmiddels toch echt wel groen en geel aan erger, voet bij stuk. Waar zou ze die wijsheid nou toch vandaan hebben?
"Toch wel knap dat het mijn fokker gelukt is om de Raad van Beheer op te lichten." Een verbijsterende blik, want ja.. wat is dat, de Raad van Beheer? Haar toch al domme hoofd gaat er nu nog stompzinniger uitzien nu ze probeert een weer woord te verzinnen. Geduldig en met een lieve glimlach kijk ik wachtend naar haar. Ondertussen is Evy druk met de labrador op teckelpootjes aan het spelen, dus die vermaakt zich wel.
Uiteraard komt er geen echt antwoord meer, behalve wat gemompel over dat Evy toch echt minimaal een jaar moet zijn en dat zij dat echt wel kon zien. Duidelijk werd het niet uitgesproken en ze liep ook eigenlijk meteen weg, dus nu nog gaan verdedigen was behoorlijk nutteloos. De arme labrador wordt met een krijsende stem geroepen en Evy komt weer aan gedrentelt, de brave puber. Voor even..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over ""Ze is minimaal een jaar oud!"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel SiberienneSiberienne 3 doggies

honden foto van Siberienne

Ohw.. Sommige mensen... ;-) knap dat je je geduld houdt!

Mireille

honden page profiel Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & AmayaMarloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya 3 doggies

honden foto van Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya

Raad van Beheer niet kennen en dan durven te roepen dat jouw hond minimaal een jaar oud is....tsss
>.< sommige mensen

ik krijg ook wel eens verbaasde blikken als ik zeg dat Nyx 3 jaar oud is.
krijg ik terug: ja, maar hij heeft een grijze snoet, dus ik dacht dat is een oudje.
en dan denk ik: als een grijze vrouw haar haar rood verft, is ze toch ook niet plots 25? (dat denk ik dan alleen hoor ;p zeg het nooit)

honden page profiel EdEd 3 doggies

Word ik ook zo gek van. Niet alleen de leeftijd maar ook andere dingen, mijn labrador van 4 is hardstikke gezond en mooi, heeft 2x een totaal ander leven gekregen en ondanks dat alsnog alles kunnen verwerken en toch nog een gelukkige mooie gezonde hond geworden.

En dan komen er van die zeurkousen die zelf zieke of zwakke honden hebben tegen mij zeuren omdat mijn hond geen stamboom heeft. Ik begrijp best dat die mensen willen ''waarschuwen'' om mij honderden of misschien wel duizenden euro's te besparen voor eventuele operaties etc. maar ik mag toch zelf bepalen wat ik met mijn hond doe? Ik heb niet bewust gekozen voor een hond zonder stamboom, maar hij is gelukkig, gezond en mooi wat wil ik nog meer?

Of van die mensen die je dan beginnen te ondervragen ''Is 'ie verzekerd? Heeft 'ie dit of dat soort voer'' ?
Blablabla ik word er gek van !!!!!!!
Mijn hond is niet verzekerd, als hij ziek wordt breng ik hem naar de dierenarts en zal dan wel de volle pond moeten betalen. Maar dit vind ik een aanvaardbaar risico dus het maakt mij niet uit!

Mijn hond eet brokjes, vers vlees en af en toe onschadelijke etensresten. Natuurlijk zal dit zeer gevaarlijk, slecht enzo zijn voor de hond, maar mijn hond is gezond en heeft veel liever ''normaal'' eten dan brokjes. Ik geef de overgebleven stukjes shoarma dan ook liever aan mijn hond dan aan de prullenbak.

Dit zijn mijn keuzes, mijn hond is er nog niet slechter van geworden, waarom bemoeien zoveel mensen zich met elkaar?!!!!!! PFFFFf

blij (Gast)

Wat heb je dat heerlijk verwoord! Ik zie het zo voor me ;-)

honden page profiel AnniekAnniek 3 doggies

honden foto van Anniek

Ach joh, lekker laten praten. Heb ook wel eens mensen gehad die toch echt zeker wisten dat er rottweiler in mijn hond moest zitten omdat ze dezelfde aftekeningen heeft. T hondje is verschrikkelijk smal gebouwd en ik weet wat voor een kruising het is. Maar nee het moest en zou een x rottweiler zijn. 
Of mensen die vragen of het een Duitse herder pup is, vond ik eigenlijk wel een compliment O-) 
Maar meestal zijn mensen heel positief ingesteld, en krijg ik eigenlijk alleen maar complimenten zelfs als ze zich soms wat minder voorbeeldig gedraagt ;-)

En Ach, ben zelf ook behoorlijk koppig en ik weet dat ik zo'n discussie niet aan moet gaan, kijk gewoon naar mijn hond bedenk even hoe trots ik op dr ben en dan maakt het me eigenlijk niks meer uit wat andere mensen denken.

honden page profiel Het Gouden Kwartet & BaasjeHet Gouden Kwartet & Baasjegoedgekeurde fokker

honden foto van Het Gouden Kwartet & Baasje

Evy loopt op dit moment voor op vacht ontwikkeling. Prima, pups zijn op dat punt echte stuiterballen. Toen ze 4 maanden was liep ze namelijk achter. Hierdoor denkt mevrouw dus te weten dat Evy minimaal één jaar is. Het klopt dat Evy op dit moment de vacht heeft van een Golden van ongeveer een jaar (10 maanden), maar dat hoeft nog niet te betekenen dat ze dat ook meteen is. Als ze nou gewoon van mij had aangenomen dat Evy bijna 8 maanden is dan had ik het haar wel uitgelegd, maar op die manier begin ik er niet aan.

Ach.. gelukkig weet ik het zelf tenminste beter. ;-) Zou wat zijn als ik niet wist hoe oud mijn Eefje is. Mocht ik er toevallig toch naast zitten en Evy is inderdaad een jaar dan vind ik het echt super knap van de fokker dat ze de Raad van Beheer en de chipper heeft opgelicht! :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over ""Ze is minimaal een jaar oud!"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Kennelnaam
^